Le 1er minéral nutrigénomique pour ruminants
Génial optimise les performances de reproduction
Génial optimise les performances de reproduction !
Révélez le potentiel de votre troupeau
W celu wprowadzenia naszego wiaderka 2017, uruchamiamy wielką promocję na nasze wiaderka.
Nie wahaj się skontaktować z inseminatorem w celu skorzystania z tej promocji.
Przypomnienie:
- GENIAL ACTIV’ : Specjalnie dla młodych zwierząt
- GENIAL OVI’FED : Specjalnie dla owiec
- GENIAL PATI’VERT : W momencie wyprowadzenia na pastwisko
- GENIAL STABI’PAT : Pastwisko i obora
- GENIAL DEDI’CLAS : Krowy mamki
- GENIAL TARI’GEST : Krowy zasuszone
Wszystkie wiaderka dostępne są również w ramach gamy Genial Natur' (zatwierdzonej do stosowania w rolnictwie ekologicznym) : GENIAL NATUR'ACTIV’ : Specjalnie dla młodych zwierząt - GENIAL NATUR'OVI’FED : Specjalnie dla owiec - GENIAL NATUR' PATI’VERT : W momencie wyprowadzenia na pastwisko - GENIAL NATUR' STABI’PAT : Pastwisko i obora - GENIAL NATUR' DEDI’CLAS : krowy mamki - GENIAL NATUR' TARI’GEST : krowy zasuszone.
W dniu 26 stycznia 2017 r. odbyło się trzecie spotkanie techniczne w południowo-zachodniej części rejonu Grez-en-Bouère (53).
Aby uzyskać więcej informacji : http://www.evolution-xy.fr/fr/actualite/reunion-technique-genial-mayenne-3
Aby zadowolić większą liczbę klientów, GENIAL® opracował gamę produktów przydatnych w rolnictwie ekologicznym: GENIAL NATUR' ®. Każdy preparat został dokładnie przebadany w celu zastąpienia składników zabronionych w rolnictwie ekologicznym, a następnie przetestowany u naszych hodowców partnerskich w celu zachowania początkowych właściwości.
Produkty z gamy GENIAL NATUR®  tworzone są zgodnie z tym samym pragnieniem innowacji, co produkty generyczne. W związku z tym oferują rozwiązania techniczne mające na celu ukierunkowanie na wydajność reprodukcji i jej poprawę. Produkty z tej gamy rozwiążą każdy problem hodowlany (patrz:  ). Z przyjemnością informujemy, że KAŻDY z produktów z gamy GENIAL® znajduje swoją odpowiednik w asortymencie GENIAL NATURE' ®.
Nasze produkty dostępne są w różnych formach i opakowaniach:
PELLET, MĄCZKA, PROSZEK, WIADERKO, BLOK …
BIG BAG (1 tona), WOREK (25 kg), WIADERKO LIZAWKA (24 kg) i BLOK LIZAWKA (12 kg)
We wtorek, 13 grudnia 2016 r. odbyła się druga edycja spotkań technicznych dotyczących rozwiązania w zakresie reprodukcji i zdrowia GENIAL w rejonie Grez-en-Bouère (departament 53).
Aby uzyskać więcej informacji : http://www.evolution-xy.fr/fr/actualite/reunion-technique-genial-mayenne
GENIAL nadal wprowadza innowacje, zajmując się mikotoksynami, które zakłócają rozrodczość. Dzięki sprawdzonemu i wyjątkowemu naturalnemu rozwiązaniu CAPTIV, GENIAL poprawia opłacalność i jakość reprodukcji w hodowli zwierząt. Będąc źródłem postępu, GENIAL wciąż zbliża ludzi do nauki. Dowiedz się więcej w swojej spółdzielni inseminacyjnej.
Inseminatorzy z Grez-en-Bouère zaprosili 1 marca hodowców na spotkanie poświęcone rozwiązaniu w dziedzinie rozrodu i zdrowia: "Génial".
Aby uzyskać więcej informacji: http://www.evolution-xy.fr/fr/actualite/g%C3%A9nial-ruill%C3%A9-froids-fonds-53